درباره ما

درباره ما

شرکت پویا مبین زاگرس اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی، تنظیم و اندازه گیری گاز شهری در ایران مطرح می‌باشد. در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های کلان ملی در ایجاد و توسعه شبکه گازرسانی سراسری، با هدف خودکفایی و قطع وابستگی کشور در زمینه تجهیزات مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران، شرکتهای گاز استانی و مشترکان گاز طبیعی،  با طراحی و ساخت رگولاتور گاز شهری پا به عرصه تولید تجهیزات صنایع نفت و گاز گذاشت.

این شرکت با تکیه بر تجربیات، نیروهای متخصص و امکانات خود توانسته است دستاوردهای ارزشمندی در بومی سازی، نوآوری، توسعه و بهبود مستمر تجهیزات و قطعات صنعت نفت و گاز برای پاسخگویی به انتظارات و نیازهای داخلی بدست آورد.

  • افزایش تنوع محصولات تولیدی .
  • افزایش صادرات محصولات تولیدی .
  • مطالعه بازار و زمینه های مساعد برای خروج از تک محصولی و تنوع تولید .

در اینستاگرام دنبال کنید

 در گوگل پلاس دنبال کنید

در توییتر دنبال کنید

در فیس بوک دنبال کنید

چشم انداز و ماموریت ما

اهداف و ماموریت شرکت پویا مبین زاگرس

ماموریت ما :

تولید کننده پیشرو تجهیزات کنترل و اندازه گیری دقیق گاز،و قطعات با بهره مندی از کارکنان خلاق و فناوری های برتر در صنایع ریخته گری و ماشینکاری با هدف ارائه به بازار های داخلی و خارجی و رعایت منافع کلیه ذینفعان.

چشم انداز شرکت  در افق ۱۴۱۰

    • پیشرو در تکنولوژی دایکاست ، ماشینکاری و مونتاژ و دانش فنی میترینگ و ایمنی و صنایع وابسته
    • دارای سبد متنوع محصولات و خدمات در صنعت دایکاستی ، میترینگ و ایمنی
    • دارای سهم بازار و برند مناسب در بازار آسیا

معرفی مدیر عامل

سخن مدیر عامل

شرکت پویا مبین زاگرس اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی، تنظیم و اندازه گیری گاز شهری در ایران مطرح می‌باشد. در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های کلان ملی در ایجاد و توسعه شبکه گازرسانی سراسری، با هدف خودکفایی و قطع وابستگی کشور در زمینه تجهیزات مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران، شرکتهای گاز استانی و مشترکان گاز طبیعی، با طراحی و ساخت رگولاتور گاز شهری پا به عرصه تولید تجهیزات صنایع نفت و گاز گذاشت.

محوریت آموزش 

آموزش منابع انسانی

همکاران ما

لو گو  و برند همکارن ما

شرکت ویستاتمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت پویا مبین زاگرس با نام تجاري “پـویـا مـبیـن” ميباشد | www.pmzagros.com ©۲۰۱۸

تماس باما