خدمات ما

 ابزار اندازه گیری کنتور گاز دیافراگمی

کنتور گاز دیافراگمی وسیله ای برای اندازه گیری حجم گاز می باشد. این نوع کنتور از دو محفظه دهلیز که هر یک توسط یک پره قابل انعطاف (دیافراگم) به دو بخش تقسیم شده است تشکیل میگردد.

با پر و خالی شدن متناوب محفظه ها در اثر عبور جریان گاز جابجایی دیافراگم ها صورت می گیرد. جابجایی دیافراگمتوسط اهرم بندیهای مناسب باعث گردش میل لنگ می شوند. این گردش که متناسب با حجم گاز عبوری از محفظه ها می باشد به وسیله سیستم انتقال حرکت مغناطیسی و یا چرخ دنده ای به شماره انداز کنتور منتقل می گردد.

 

تولیدرگولاتورهای گاز صنعتی و خانگی

شرکت پویا مبین زاگرس تولید کننده نمونه انواع تجهیزات انتقال گاز طراحی و تولید انواع رگولاتورهای گاز صنعتی و خانگی را بمنظور انتقال گاز انجام میدهد که  انتقال گاز استخراج شده از میادین گازی به محل مصرف اعم از صنعتی یا خانگی ( شهری )بایستی فشار گاز را افزایش داد تا امکان انتقال سریع و مطمئن این سیال فراهم گردد.پس از انجام عملیات انتقال قبل از عمل تحویل گاز مصرفی متناسب با نوع مصرف مشتریان قابلیت مصرف گاز در فشارهای متفاوتی را خواهند داشت که رگولاتورهای گاز صنعتی یا خانگی وظیفه تنظیم میزان فشار گاز مصرفی را بعهده دارند.

.

تصحیح کننده های الکترونیکی حجم گاز

شرکت پویا مبین زاگرس تعمیر و کالیبراسیون انواع تصحیح کننده های الکترونیکی رایج دنیا را انجام می دهد. آزمایشگاه کالیبراسیون تصحیح کننده های الکترونیکی حجم گاز این شرکت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا بوده و تمامی تجهیزات مورد استفاده در این آزمایشگاه  دارای گواهینامه بین المللی می باشندو همچنین کلیه پرسنل این شرکت در الستر آلمان آموزش دیده و دارای گواهینامه آموزشی هستند. تست بنچ مورد استفاده در این شرکت PA10 شرکت الستر می باشد .کالیبراسیون تصحیح کننده در این آزمایشگاه بر اساس استانداد بین الملی DIN EN 12405 انجام می گردد.

 

کالیبراسیون کنتورهای توربینی و روتاری

تعمیر و کالیبراسیون انواع کنترهای توربینی و دیافراگمی

این شرکت در زمینه تعمیر و کالیبراسیون کنتورهای توربینی در محدوده G65 تا G1600 در سایزهای مختلف فعالیت دارد و در این زمینه با صنایع مختلف نفت، گاز، پالایشگاهی و پتروشیمی همکاری دارد.آزمایشگاه کنتورهای توربینی این شرکت مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا بوده و ساخت Elster آلمان می باشد .

 

شرکت ویستاتمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به شرکت پویا مبین زاگرس با نام تجاري “پـویـا مـبیـن” ميباشد | www.pmzagros.com ©۲۰۱۸

تماس باما